درود،

از وردپرس ۵.۲ ویژگی‌های درونی برای تشخیص اینکه چه موقع یک افزونه یا پوسته در سایت شما دچار خطای مهلک شد، و با این ایمیل خودکار به شما اطلاع دهد، وجود دارد.

در این مورد، وردپرس خطایی با یکی از افزونه‌های شما گرفت، Flexible Checkout Fields.

اول، سایت خود (https://tamrindarkhane.com/) را ببینید و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.
سپس، برگه‌ای که خطا در ان رخ داد را ببینید (https://tamrindarkhane.com/wp-admin/admin-ajax.php) و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.

لطفا برای کمک بیشتر درخصوص بررسی این مشکل با میزبان خود تماس بگیرید.

اگر سایت شما با مشکل نمایش داده می‌شود و شما نمی‌توانید بصورت معمول به پیشخوان دسترسی داشته باشید، هم‌اکنون وردپرس دارای یک “حالت ترمیم” ویژه است. این به شما اجازه می‌دهد با خیال راحت وارد پیشخوان خود شوید و بررسی بیشتری نمایید.

https://tamrindarkhane.com/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=aWTR7VtcCqGm9WHCzTK3m2&rm_key=VsnMkO7FeuFY9XQPt7UxEj

برای امن نگه‌داشتن سایتتان، این پیوند در ۱ روز منقضی می‌شود. بابت آن نگران نباشید، اگرچه: اگر بعد از انقضای آن دوباره خطایی اتفاق بیوفتد یک پیوند جدید به شما ایمیل خواهد شد.

وقتی دنبال کمک برای این مشکل هستید، شاید از شما برخی از اطلاعات زیر پرسیده شود:
نگارش وردپرس ۶.۰.۲
پوسته فعال: Xtra Child (نگارش ۳.۴)
افزونه فعلی: Flexible Checkout Fields (نگارش ۳.۴.۱)
PHP نگارش ۷.۴.۳۰

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط ۵۵ از پرونده /home2/iranbod2/public_html/tamrindarkhane.com/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields/vendor_prefixed/wpdesk/wp-wpdesk-deactivation-modal/src/Modal.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Class ‘FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Service\TemplateGeneratorService’ not found in /home2/iranbod2/public_html/tamrindarkhane.com/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields/vendor_prefixed/wpdesk/wp-wpdesk-deactivation-modal/src/Modal.php:55
Stack trace:
#۰ /home2/iranbod2/public_html/tamrindarkhane.com/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields/src/Tracker/DeactivationTracker.php(149): FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Modal->__construct(‘flexible-checko…’, Object(FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Model\FormTemplate), Object(FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Model\FormOptions), Object(FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Model\FormValues), Object(FcfVendor\WPDesk\DeactivationModal\Sender\DataWpdeskSender))
#۱ /home2/iranbod2/public_html/tamrindarkhane.com/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WPDesk\FCF\Free\Tracker\DeactivationTracker->load_deactivation_modal(”)
#۲ /home2/iranbod2/public_html/tamrindarkhane.com/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *