در مجموعه تمرین سینه در خانه، ما به صورت متمرکز و تخصصی عضله سینه ای بزرگ را تقویت میکنیم.

تمرین سینه آقایان

ورزشکارهایی که دنبال تناسب اندام هستند باید بین عضلات قسمت جلوی بدن و پشت بدن شان تعادل و بالانس وجود داشته باشه ، عضله سینه ای بزرگ در قسمت جلو بدن قرار دارد و برای آقایان به شدت مهم هست و در زیبایی ظاهری آنها بسیار اثرگذار ، اما معمولا اکثریت آقایان در این عضله ضعف دارند مخصوصا قسمتهای بالایی عضله سینه ای آنها از حجم کمی برخوردار هست.

تمرین سینه بانوان

در بانوان هم روی این عضله بافت چربی قرار دارد و بیشتر باید قسمتهای بالایی سینه را مورد تقویت قرار دهند، البته ناگفته نماند جدا از بحث زیبایی بانوان باید به خوبی در دامنه حرکت هایی که عضله سینه ای بزرگ تقویت میشود، انجام حرکت داشته باشند چون بی توجهی به آن دامنه حرکات میتواند آنها را دچار مشکل کند .

تمرینات منحصر بفرد هر بخش سینه

عضله سینه ای بزرگ ما به دو قسمت تقسیم میشود: سر جناغی سینه ای و سر ترقوه ای سینه ای که ما برای تقویت هر کدام آنها باید از حرکات خاص استفاده کنیم.

  • برای تقویت کردن عضله سینه ای بزرگ ما در دامنه حرکات مختلف باید حرکت انجام دهیم. مثلا برای تقویت قسمت های بالایی عضله سینه ای، باید از دامنه حرکت فلکشن شانه استفاده کنیم
  • برای تقویت قسمتهای زیرین عضله سینه ای بزرگ ما باید در دامنه حرکت اکستنشن شانه و ادداکشن شانه تمرین داشته باشیم
  • و دامنه حرکت فلکشن افقی شانه، کل عضله سینه ای بزرگ را تقویت میکند .

تمرين سينه با كش

بهترین روش برای اینکه بهترین فشار ممکن را در خانه به عضلات سینه وارد کنیم استفاده از دمبل و هالتر و کش هست پس اگر برای شما مقدور هست جدا از دو سه نوع دمبل بهتر است یک هالتر و دو سه نوع کش هم در خانه داشته باشید .

جهت اخذ برنامه کامل تمرینی به همراه تمرین سینه در منزل از مشاوره تمرین استفاده کرده یا با شماره 09126488607 تماس بگیرید.